Baner promujący ofertę Promo

 

Cenisz swój czas? Lubisz podróżować szybko i wygodnie?

Skorzystaj z komfortowych połączeń EIP i EIC w cenie kategorii ekonomicznych.

Dzięki ofercie Promo Expresy PKP Intercity to nie tylko komfort i atrakcyjny czas przejazdu, ale również dogodna cena, niższa nawet do 55% od ceny bazowej!

Oferty Super Promo oraz Promo są ofertami limitowanymi, kupuj więc bilet nawet 30 dni przed podróżą! Kupując z wyprzedzeniem masz podwójną szansę na najatrakcyjniejsze bilety z oferty Super Promo i Promo, a po ich wyczerpaniu możesz jeszcze skorzystać z oferty Wcześniej - Taniej i cieszyć się biletem tańszym od ceny bazowej, nawet do 6. dni przed podróżą. Dodatkowo kupując wcześniej, zapewniasz sobie gwarancję miejsca siedzącego.

ikona skarbonkaSzczegóły oferty

  • Podróż m.in. z Krakowa, Katowic czy Trójmiasta do Warszawy już od 73 złotych dla pociągów EIC i od 77 złotych dla pociągów EIP,
    a z Wrocławia do Warszawy już od 78 złotych dla pociągów EIC i od 82 złotych dla pociągów EIP,
  • Większa pula tańszych biletów,
  • Oferta limitowana - nie warto czekać z zakupem,
  • Jeżeli korzystasz z ulg ustawowych, będą one obowiązywać również z ofertą Super Promo i Promo.

ikona znak zapytaniaJak skorzystać?

Bilety w ofercie Super Promo, Promo oraz Wcześniej - Taniej, najszybciej kupisz:

ikona wykrzyknik

Pamiętaj!

Bilety Promo nie są dostępne u konduktora.


Sprawdź dodatkowe informacje dot. podróży:

UWAGA!

W czasie obowiązywania ograniczeń przewozu pasażerów w związku z COVID-19 – od 4 czerwca 2020 r. – obowiązują szczególne reguły odprawy oraz przewozu osób o charakterze tymczasowym.

Postanowienia Przejściowych szczególnych warunków i zasady odprawy oraz przewozu osób pociągami PKP Intercity w czasie obowiązywania ograniczeń przewozu pasażerów w związku z COVID-19 (Przejściowe warunki), mają pierwszeństwo przed postanowieniami innych przepisów dotyczących odprawy osób ustalonych przez Spółkę PKP Intercity.

0