29 euro w przedziałach z miejscami do siedzenia i 39 euro w kuszetce – już od takich kwot zaczynają się ceny biletów na trasie Warszawa–Budapeszt i Budapeszt–Warszawa. Poznaj szczegóły!
Chcesz posmakować gulaszu nad Dunajem? Zobaczyć Plac Bohaterów i budapeszteńskie mosty? A może zażyć kąpieli w jednej ze słynnych łaźni? Stolica Węgier już na Ciebie czeka – warto do niej pojechać tym bardziej, że do 13 grudnia 2014 r. możesz skorzystać ze specjalnej oferty SparDay/SparNight.

Oferta SparDay/SparNight obowiązuje w następujących pociągach:
  • EC 131/130 VARSOVIA (Warszawa – Budapeszt i Budapeszt – Warszawa)
  • nr 407/477; 476/406 (Warszawa – Budapeszt i Budapeszt - Warszawa)
  • nr 402/407/477; 476/406/403 (Kraków – Budapeszt i Budapeszt – Kraków)

Co ją wyróżnia? Cena! Bilet w jedną stronę kupisz już za 29 euro za miejsce do siedzenia, oraz 39 euro za miejsce do leżenia. Bilety są wystawiane najpóźniej 3 dni przed dniem wyjazdu (np. jeśli chcesz wyjechać w czwartek, bilet najpóźniej kupisz w poniedziałek). Niedopuszczalne są: zwrot, wymiana, przerwy w podróży, przejście do klasy 1. albo zmiana miejsca sypialnego na inne, o wyższym standardzie.

Chcesz zabrać ze sobą rower? Bez problemu przewieziesz go pociągiem EC 131/130 Varsovia - za przewóz w jedną stronę zapłacisz 10 euro.

Jeśli chcesz tanio wybrać się do Budapesztu, spiesz się z decyzją. Pula biletów w ofercie SparDay/SparNight jest ograniczona.

Podstawa prawna:
Warunki oferty SparDay / SparNight (z załącznikiem nr 1) 

Strona Intercity.pl używa plików cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Więcej informacji w Polityce bezpieczeństwa

X